| Produkts | |
|---|---|
| Vīnogu šķirne | Welschriesling |
| Vintage | 2025 |
| Daudzums | 750ml |
| Alkohola saturs | 12% |
| Valsts | Austrija |
| Reģions | Lejasaustrija |
| Informācija par uzturvērtību | Uz 100 ml |
|---|---|
| Enerģija | 294kJ / 70kcal |
| Ogļhidrāti | 1,0g |
| - no tā cukurs | 0,2g |
| Satur nelielu daudzumu: Tauki, piesātinātās taukskābes, olbaltumvielas un sāls. | |
| Sastāvdaļas: ( = BIO ) |
|---|
| , Vīnogas, Koncentrēta vīnogu misaStabilizatori: , Metaweinsäure E353, Gummiarabikum E414Skābuma regulatori: Antioksidanti: , Sēra dioksīds E220; Oglekļa dioksīds E290 |
| Alergēni |
|---|
| Imprint |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Austrija |