| Produkt | |
|---|---|
| Množství | 750 ml |
| Odrůda hroznů | Dirndlspritzer |
| Vintage | |
| Obsah alkoholu | 6% |
| Země | Rakousko |
| Region | Dolní Rakousko |
| Výživové informace | Na 100 ml |
|---|---|
| Energie | 228kJ / 54kcal |
| Sacharidy | 5.4g |
| - z toho cukr | 4.6g |
| Obsahuje malé množství: tuk, nasycené mastné kyseliny, bílkoviny a sůl. | |
| Složení: |
|---|
| Wein 50% (Trauben, Konservierungsstoff: Siřičitany (E220), stabilizátory: kyselina metavinná (E353)), voda, dirndlová šťáva (surová dirndlová šťáva, cukr), oxid uhličitý E290 |
| Otisk |
|---|
|
Weingut Eckl GesbR
Dürnleis 30 2033 Dürnleis Rakousko |