| Produs | |
|---|---|
| Cantitate | 750ml |
| Soi de struguri | Dirndlspritzer |
| Vintage | |
| Conținutul de alcool | 6% |
| Țara | Austria |
| Regiune | Austria Inferioară |
| Informații nutriționale | Per 100ml |
|---|---|
| Energie | 228kJ / 54kcal |
| Carbohidrați | 5.4g |
| - zahărul acestuia | 4.6g |
| Conține cantități mici de: Grăsime, acizi grași saturați, proteine și sare | |
| Ingrediente: |
|---|
| Wein 50% (Trauben, Konservierungsstoff: Sulfiți (E220), stabilizatori: acid metatartaric (E353)), apă, suc dirndl (suc dirndl brut, zahăr), dioxid de carbon E290 |
| Imprimare |
|---|
|
Weingut Eckl GesbR
Dürnleis 30 2033 Dürnleis Austria |