| Προϊόν | |
|---|---|
| Ποικιλία σταφυλιών | Grüner Veltliner |
| Εκλεκτής ποιότητας | 2024 |
| Ποσότητα | 750ml |
| Περιεκτικότητα σε αλκοόλ | 13.5% |
| Χώρα | Αυστρία |
| Διατροφικές πληροφορίες | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια | 331kJ / 79kcal |
| Υδατάνθρακες | 1,1g |
| - εκ των οποίων η ζάχαρη | 0,3g |
| Περιέχει μικρές ποσότητες από: λιπαρά, κορεσμένα λιπαρά οξέα, πρωτεΐνες και αλάτι. | |
| Συστατικά: ( = BIO ) |
|---|
| , ΣταφύλιαΣταθεροποιητές: , Carboxymethyl-cellulose E466Ρυθμιστές οξύτητας: Αντιοξειδωτικά: , Διοξείδιο του θείου E220; |
| Αλλεργιογόνα |
|---|
| Εκτύπωση |
|---|
|
Weingut Peer GesbR Neustiftgasse 2024 Mailberg Αυστρία |