| Izdelek | |
|---|---|
| Sorta grozdja | Grüner Veltliner |
| Vintage | 2024 |
| Količina | 750ml |
| Vsebnost alkohola | 13.5% |
| Država | Avstrija |
| Prehranske informacije | Na 100 ml |
|---|---|
| Energija | 331kJ / 79kcal |
| Ogljikovi hidrati | 1,1g |
| - od tega sladkor | 0,3g |
| Vsebuje majhne količine: maščobe, nasičene maščobne kisline, beljakovine in sol | |
| Sestavine: ( = BIO ) |
|---|
| , grozdjeStabilizatorji: , Carboxymethyl-cellulose E466Regulatorji kislosti: Antioksidanti: , Žveplov dioksid E220; |
| Alergeni |
|---|
| Odtis |
|---|
|
Weingut Peer GesbR Neustiftgasse 2024 Mailberg Avstrija |