| Toode | |
|---|---|
| Viinamarjasort | Weißburgunder |
| Vintage | 2025 |
| Kogus | 750ml |
| Alkoholi sisaldus | 12.5% |
| Riik | Austria |
| A. P. Number | LN1706/26 |
| Toitumisalane teave | 100ml kohta |
|---|---|
| Energia | 310kJ / 74kcal |
| Süsivesikud | 1,6g |
| - sellest suhkur | 0,8g |
| Sisaldab väikestes kogustes: rasva, küllastunud rasvhappeid, valku ja soola. | |
| Koostisained: ( = BIO ) |
|---|
| , viinamarjadStabilisaatorid: , Carboxymethyl-cellulose E466Happesuse regulaatorid: Antioksüdandid: , kaaliumi metabisulfit E224; |
| Allergeenid |
|---|
| Jälg |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Austria |