| Tuote | |
|---|---|
| Rypälelajike | Weißburgunder |
| Vintage | 2025 |
| Määrä | 750ml |
| Alkoholipitoisuus | 12.5% |
| Maa | Itävalta |
| A. P. Numero | LN1706/26 |
| Ravitsemukselliset tiedot | Per 100ml |
|---|---|
| Energia | 310kJ / 74kcal |
| Hiilihydraatit | 1,6g |
| - siitä sokeri | 0,8g |
| Sisältää pieniä määriä: Rasvaa, tyydyttyneitä rasvahappoja, proteiinia ja suolaa. | |
| Ainesosat: ( = BIO ) |
|---|
| , ViinirypäleetVakauttajat: , Carboxymethyl-cellulose E466Happamuuden säätelijät: Antioksidantit: , kaliummetabisulfiitti E224; |
| Allergeenit |
|---|
| Jälki |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Itävalta |