| Product | |
|---|---|
| Druivensoort | Weißburgunder |
| Vintage | 2025 |
| Hoeveelheid | 750ml |
| Alcoholgehalte | 12.5% |
| Land | Oostenrijk |
| A. P. Aantal | LN1706/26 |
| Voedingsinformatie | Per 100ml |
|---|---|
| Energie | 310kJ / 74kcal |
| Koolhydraten | 1,6g |
| - daarvan suiker | 0,8g |
| Bevat kleine hoeveelheden van: Vet, verzadigde vetzuren, eiwit en zout | |
| Ingrediënten: ( = BIO ) |
|---|
| DruivenStabilisatoren: , Carboxymethyl-cellulose E466Zuurteregelaars: Antioxidanten: kalium metabisulfiet E224; |
| Allergenen |
|---|
| Afdruk |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Oostenrijk |