| Produkts | |
|---|---|
| Vīnogu šķirne | Weißburgunder |
| Vintage | 2025 |
| Daudzums | 750ml |
| Alkohola saturs | 12.5% |
| Valsts | Austrija |
| A. P. numurs | LN1706/26 |
| Informācija par uzturvērtību | Uz 100 ml |
|---|---|
| Enerģija | 310kJ / 74kcal |
| Ogļhidrāti | 1,6g |
| - no tā cukurs | 0,8g |
| Satur nelielu daudzumu: Tauki, piesātinātās taukskābes, olbaltumvielas un sāls. | |
| Sastāvdaļas: ( = BIO ) |
|---|
| , VīnogasStabilizatori: , Carboxymethyl-cellulose E466Skābuma regulatori: Antioksidanti: , kālija metabisulfīts E224; |
| Alergēni |
|---|
| Imprint |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Austrija |