| proizvod | |
|---|---|
| sorta grožđa | Sauvignon Blanc |
| berba | 2025 |
| Gužva | 750 ml |
| Sadržaj alkohola | 12% |
| zemlja | Austrija |
| Broj pristupne točke | LN1709/26 |
| Nutritivne informacije | 100 ml svaki |
|---|---|
| energija | 300 kJ / 72 kcal |
| Ugljikohidrati | 1,3 g |
| - od čega šećer | 0,5 g |
| Sadrži male količine: masti, zasićenih masnih kiselina, proteina i soli | |
| Sastojci: ( = BIO ) |
|---|
| , grožđe; Stabilizatori: , Carboxymethyl-cellulose E466; Regulatori kiselosti: ; Antioksidansi: , metabolit kalijasulfit E224; |
| Alergeni |
|---|
| otisak |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Austrija |