| Produs | |
|---|---|
| Soi de struguri | Sauvignon Blanc |
| Vintage | 2025 |
| Cantitate | 750ml |
| Conținutul de alcool | 12% |
| Țara | Austria |
| A. P. Număr | LN1709/26 |
| Informații nutriționale | Per 100ml |
|---|---|
| Energie | 300kJ / 72kcal |
| Carbohidrați | 1,3g |
| - zahăr din acesta | 0,5g |
| Conține cantități mici de: Grăsime, acizi grași saturați, proteine și sare | |
| Ingrediente: ( = BIO ) |
|---|
| , StruguriStabilizatori: , Carboxymethyl-cellulose E466Regulatori de aciditate: Antioxidanți: , potasiu metabisulfit E224; |
| Alergeni |
|---|
| Imprimare |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Austria |