| Produkt | |
|---|---|
| Odroda hrozna | Sauvignon Blanc |
| Vintage | 2025 |
| Množstvo | 750 ml |
| Obsah alkoholu | 12% |
| Krajina | Rakúsko |
| A. P. Number | LN1709/26 |
| Výživové informácie | Na 100 ml |
|---|---|
| Energia | 300kJ / 72kcal |
| Sacharidy | 1,3g |
| - z toho cukor | 0,5g |
| Obsahuje malé množstvo: tuk, nasýtené mastné kyseliny, bielkoviny a soľ | |
| Zloženie: ( = BIO ) |
|---|
| , HroznoStabilizátory: , Carboxymethyl-cellulose E466Regulátory kyslosti: Antioxidanty: , metabi draslíkasiričitan E224; |
| Alergény |
|---|
| Odtlačok |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Rakúsko |