| Izdelek | |
|---|---|
| Sorta grozdja | Sauvignon Blanc |
| Vintage | 2025 |
| Količina | 750ml |
| Vsebnost alkohola | 12% |
| Država | Avstrija |
| A. P. Številka | LN1709/26 |
| Prehranske informacije | Na 100 ml |
|---|---|
| Energija | 300kJ / 72kcal |
| Ogljikovi hidrati | 1,3g |
| - od tega sladkor | 0,5g |
| Vsebuje majhne količine: maščobe, nasičene maščobne kisline, beljakovine in sol | |
| Sestavine: ( = BIO ) |
|---|
| , grozdjeStabilizatorji: , Carboxymethyl-cellulose E466Regulatorji kislosti: Antioksidanti: , kalijev metabisulfit E224; |
| Alergeni |
|---|
| Odtis |
|---|
|
Weingut Kauderer Stoitzendorf 11 3730 Stoitzendorf Avstrija |