| Toode | |
|---|---|
| Viinamarjasort | Kollane muskus |
| Vintage | 2024 |
| Kogus | 750ml |
| Alkoholi sisaldus | 12.2% |
| Riik | Austria |
| Toitumisalane teave | 100ml kohta |
|---|---|
| Energia | 324kJ / 77kcal |
| Süsivesikud | 2,5g |
| - sellest suhkur | 1,7g |
| Sisaldab väikestes kogustes: rasva, küllastunud rasvhappeid, valku ja soola. | |
| Koostisained: ( = BIO ) |
|---|
| , viinamarjad, suhkurStabilisaatorid: , Metaweinsäure, GummiarabikumHappesuse regulaatorid: Antioksüdandid: , VääveldioksiidL-askorbiinhape; , Süsihappegaas, pudelisse villitud modifitseeritud atmosfääri all |
| Allergeenid |
|---|
| Jälg |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Austria |