| Produktas | |
|---|---|
| Vynuogių veislė | Geltonasis muskatas |
| Vintage | 2024 |
| Kiekis | 750ml |
| Alkoholio kiekis | 12.2% |
| Šalis | Austrija |
| Maistinė informacija | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 324kJ / 77kcal |
| Angliavandeniai | 2,5g |
| - jo cukrus | 1,7g |
| Sudėtyje yra nedidelis kiekis: Riebalai, sočiosios riebalų rūgštys, baltymai ir druska | |
| Sudedamosios dalys: ( = BIO ) |
|---|
| , vynuogės, cukrusStabilizatoriai: , Metaweinsäure, GummiarabikumRūgštingumą reguliuojančios medžiagos: Antioksidantai: , Sieros dioksidasL-askorbo rūgštis; , Anglies dioksidas, Išpilstyta į butelius modifikuotoje atmosferoje |
| Alergenai |
|---|
| Atspaudas |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Austrija |