| Tuote | |
|---|---|
| Rypälelajike | Keltainen muskotti |
| Vintage | 2024 |
| Määrä | 750ml |
| Alkoholipitoisuus | 12.2% |
| Maa | Itävalta |
| Ravitsemukselliset tiedot | Per 100ml |
|---|---|
| Energia | 324kJ / 77kcal |
| Hiilihydraatit | 2,5g |
| - siitä sokeri | 1,7g |
| Sisältää pieniä määriä: Rasvaa, tyydyttyneitä rasvahappoja, proteiinia ja suolaa. | |
| Ainesosat: ( = BIO ) |
|---|
| , viinirypäleet, sokeriVakauttajat: , Metaweinsäure, GummiarabikumHappamuuden säätelijät: Antioksidantit: , RikkidioksidiL-askorbiinihappo; , Hiilidioksidi, Pullotettu suojakaasussa |
| Allergeenit |
|---|
| Jälki |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Itävalta |