| proizvod | |
|---|---|
| sorta grožđa | Žuti muškat |
| berba | 2024 |
| Gužva | 750 ml |
| Sadržaj alkohola | 12.2% |
| zemlja | Austrija |
| Nutritivne informacije | 100 ml svaki |
|---|---|
| energija | 324kJ / 77kcal |
| Ugljikohidrati | 2,5 g |
| - od čega šećer | 1,7 g |
| Sadrži male količine: masti, zasićenih masnih kiselina, proteina i soli | |
| Sastojci: ( = BIO ) |
|---|
| , grožđe, šećer; Stabilizatori: , Metaweinsäure, Gummiarabikum; Regulatori kiselosti: ; Antioksidansi: , sumporni dioksidL-askorbinska kiselina; , Ugljikov dioksid, Punjeno u zaštitnoj atmosferi |
| Alergeni |
|---|
| otisak |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Austrija |