| Product | |
|---|---|
| Druivensoort | Gele muskaat |
| Vintage | 2024 |
| Hoeveelheid | 750ml |
| Alcoholgehalte | 12.2% |
| Land | Oostenrijk |
| Voedingsinformatie | Per 100ml |
|---|---|
| Energie | 324kJ / 77kcal |
| Koolhydraten | 2,5g |
| - daarvan suiker | 1,7g |
| Bevat kleine hoeveelheden van: Vet, verzadigde vetzuren, eiwit en zout | |
| Ingrediënten: ( = BIO ) |
|---|
| , druiven, suikerStabilisatoren: , Metaweinsäure, GummiarabikumZuurteregelaars: Antioxidanten: , ZwaveldioxideL-ascorbinezuur; Kooldioxide, Gebotteld onder gemodificeerde atmosfeer |
| Allergenen |
|---|
| Afdruk |
|---|
|
Weingut Raith Nappersdorf 30 2023 Nappersdorf Oostenrijk |